Si te kontrollojme pergjigjen e lotarise amerikane (Video)

Si te njihemi me rezultatin e aplikimit tone per lotarine amerikane. Me poshte kemi vendosur videon tutorial e cila ju shpjegon se si te njiheni me rezultatin e aplikimit tuaj per lotarine amerikane DV-2019 ne daten 15 Maj 2018 ne oren lokale tonen 18:00. Ne video ju shpjegohen me detaje te gjitha hapat qe duhet te ndiqni per te zbuluar pergjigjen tuaj tashme kaq shume te pritur dhe per tu njohur me fatin tuaj. Sna mbetet gje tjeter vecse tju urojme pacit FAT!

AVS Online Center. Bejini subscribe videos per te rejat me te fundit mbi llotarine amerikane


Posted

in

by

Tags:

Comments

12 responses to “Si te kontrollojme pergjigjen e lotarise amerikane (Video)”

 1. armando dema Avatar

  jam i intersum me e bo kete llotari amerikane

 2. ervis Avatar

  Jam fitues i llotaris THAN YOU SUCCSES!!

 3. Gzim Avatar
  Gzim

  Ske per ta fitu

 4. Hatixhe Gashi Avatar

  Nuk me ka ardh kurfar konfirmimi

 5. Kejsi Avatar
  Kejsi

  Pershendetje, plotsova te dhenat njesoj sipas letres se kofirmimit qe kam marr , por me thot “ the information entered is not valid” dhe nuk e kuptoj se pse , ju lutem me jepni nje zgjidhje

 6. Xhevahir kella Avatar
  Xhevahir kella

  Po faleminderit nga ana juaj po ishalla do zoti na mundeson te prekim toke amerikane.

 7. Tina Avatar
  Tina

  Mua nuk me kane dhene kodin si i behet??

 8. Ilirian Avatar
  Ilirian

  Prsh ju lutem km apliku km marr letren po sdi ku merren pergjigjjet dhe kur

  1. admin Avatar
   admin

   15 maj 2019

 9. Ilirian Avatar
  Ilirian

  Kam apliku dhe ku dalin pergjigjet

  1. admin Avatar
   admin

   15 maj 2019

 10. Sefide pepa Avatar

  Doja te pyesja per pegjigjen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.