Pershtypje

Cfare mendojne Fansat per ne, ne faqen tone Llotaria amerikane ne Facebook:

Para nje viti fitova llotarine, ka qene nje vit aq i gjate per mua pasi numri i rastit ishte teper i larte.Tani ndodhem ne New York por ju falenderoj qe kurre nuk keni ngurruar per te me kthyer nje pergjigje sqaruese.Ju uroj fat ne interviste te gjitheve!
Jonida

Suksese ne punen tuaj bravo jeni shum te mir per punen qe beni dhe pergjigjet qe na ktheni bravo urime. Zana

Very helpful page.great service..keep it up! Visi

Hi si fillim pergezoj kete faqe per informazionet super te sakta qe percjell, un fitova dhe vizen e mora ju uroj suksese te gjithve. Ivi

Excellent—>> Personalisht mendoj që është i paktë ky epitet për ju.!! Hermes

Ju falenderoj pa fund per korrektesen ne dhenien e informacioneve qe ne kerkojme pa rreshtur…ju falenderoj me zemer qe gjithmone keni gjetur kohe te me pergjigjeni…SUKSESE NE PUNEN TUAJ…..ZOTI JU BEKOFTE! Eritla

Keto jane disa nga pershtypjet qe fansat na kane shkruar ne murin e faqes. Na lini dhe ju pershtypjet tuaja per punen dhe stafin tone. Flm