Home Njoftime “Provojeni me vone” Pse u nderprene aplikimet dhe kur do te rihapen

“Provojeni me vone” Pse u nderprene aplikimet dhe kur do te rihapen

10347
0


Vazhdon te jete i bllokuar aplikimi per Lotarine Amerikane. Serveri ka lene ne balte gjithe te interesuarit qe jane dyndur ne faqen zyrtare te departamentin amerikan te shtetit per te aplikuar per nje mundesi drejt “tokes se premtuar”.
Nese klikon ne kete faqe ajo del jashte sherbimit dhe ne kushte te tilla, te interesuarit nuk mund te aplikojne deri sa faqja te rivihet ne funksionim.
Mesohet se nderkohe po punohet per venien e saj ne funksionim, nderkohe qe te interesuarit duhet te tentojne e ta shohin vazhdimisht pasi mendohet se se shpejti do te jete perseri ne funksionim.
Sipas njoftimit te bere qe ne nisje te aplikimeve, ju keni kohe deri me daten 7 nëntor 2017 per te bere aplikimin tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.