Njoftim! Data e aplikimit per Llotarine amerikane DV-2019

Njoftim per te gjithe fansat e faqes tone qe na pyesin ne inbox vazhdimisht se kur do te jete data e aplikimit te llotarise amerikane per kete vit..
Departamenti Amerikan i Shtetit ka njoftuar prej ditesh se data zyrtare per regjistrimin ne Lotarine amerikane DV-2019, eshte 18 tetor 2017 deri me 22 nentor 2019. Kjo eshta data zyrtare e aplikimit per llotarine amerikane. Data eshte bere publike dhe ju kujtojme qe te mos e vononi shume aplikimin tuaj pasi mund te ndodhe qe ditet e fundit te kete probleme me ngarkesen e serverit. Kujtojme se aplikimi per llotarine amerikane behet nje here te vetem, ne te kundert ju do te skualifikoheni automatikisht nga sistemi kompjuterik.


Posted

in

by

Tags:

Comments

7 responses to “Njoftim! Data e aplikimit per Llotarine amerikane DV-2019”

 1. Tajar Avatar
  Tajar

  Mirmbrema si mund te aplikoj ju lutem jetoj ne itali me nusen dhe nje vajz te vogel pa letra dhe doja te beja nje aplikim per nje jet me te mir ne amerik flm

 2. suzanamesuli Avatar

  mirmrema un jetoj ne greqi .me burin dhe vajzen time jemi me letra te regullta por duam qe te vijm anej ca do te bej.si mund te aplikoj ju lutem
  ?

 3. Alitopi@gmail.com Alitopi@gmail.com Avatar

  Dua te aplikoj per llotarin anerikane per nje jete me te mir

 4. Klaudia Avatar

  Viber 6980399691 please contact

 5. Florjan Avatar

  Dua te interesohem per aplikimin

 6. arianit Avatar

  Hello dua te bej nje aplikim

 7. Albana Avatar

  Dua te aplikoj per llotarine amerikane ju lutem si mund te aplikoj ju ttem me ktheni pergjigje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.