Lotaria amerikane DV-2025, publikohet data, ja kur nisin aplikimet

Programi DV-2025: Periudha e regjistrimit në internet për Programin DV-2025 fillon të mërkurën, 4 tetor 2023, në orën 12:00 të mesditës, Koha Lindore Ditore (EDT) (GMT-4) dhe përfundon të martën, më 7 nëntor 2022. , në orën 12:00 të mesditës, me orën standarde lindore (EST) (GMT-5). Dorëzimi i më shumë se një aplikimi për një person do të skualifikojë atë person.

Udhëzimet e programit DV-2025

Per keshilla dhe sugjerime vizitoni faqen Lotaria Amerikane ne Facebook

· DV-2025 instructions (English) (PDF 374 KB)

· DV-2025 Instructions (Albanian) (PDF 413 KB)


Posted

in

by

Tags:

Comments

5 responses to “Lotaria amerikane DV-2025, publikohet data, ja kur nisin aplikimet”

 1. Jonida Avatar
  Jonida

  Interesohem per llotarin

 2. Fation lala Avatar
  Fation lala

  Interesohem per llotarin

 3. Ermir Perroj Avatar
  Ermir Perroj

  Më pëlqen Amerika

 4. Edmond Avatar
  Edmond

  Jam interesuar

 5. stiljan rucaj Avatar
  stiljan rucaj

  I want to win the american lottery

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.