Lotaria Amerikane DV-2024, dalin rregullat, ja si te aplikoni

by

in

Edhe kete vit Departamenti Amerikan i Shtetit ka njoftuar hapjen e aplikimeve per Lotarine amerikane DV-2024. Aplikimet behen ne faqen zyrtare te Lotarise amerikane dhe do te hapen diten e merkure me date 5 tetor 2022 dhe do te zgjase deri ne date 8 nentor 2022 transmeton llotariaamerikane.com

Ne faqen zyrtare te Lotarise amerikane jane publikuar edhe te rregullat e aplikimit te cilat jane si me poshte.

Per instruksione me te detajuara futuni ne faqen e DASH

Per te rejat e fundit na ndiqni faqen Llotaria Amerikane ne Facebook.


Comments

9 responses to “Lotaria Amerikane DV-2024, dalin rregullat, ja si te aplikoni”

 1. Eldjona Canaj Avatar
  Eldjona Canaj

  I want to win the lottery American for a better life! I’m leaving in England but I want to go in America!

 2. Lotari amerikane

 3. Arber omeri Avatar
  Arber omeri

  i need an american lottery

 4. Zejnepe Avatar
  Zejnepe

  Viza

 5. Xhelal Avatar
  Xhelal

  Viza

 6. Ekrem Avatar
  Ekrem

  Viza

 7. I need a better life and I want to continue university in America, so I want an American visa!

 8. Let me win my future 🫣

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *