Home Extra Italiani qe ben njoftime: Bej foto per Lotarine amerikane

Italiani qe ben njoftime: Bej foto per Lotarine amerikane

920
0

Alessandro eshte nje nga te rinjte e shumte italian qe jetojne ne Shqiperi. Profesioni i tij eshte fotograf dhe ka zgjedhur ta ushtroje ate ne Tirane. Kriza per pune qe ka kapur vendin  fqinj e ka detyruar ate te provoje nje aventure te re ne Shqiperi.

Duke pare deshiren e madhe te shqiptareve per te shkuar ne Amerike dhe kerkesat e shumta per aplikime per Lotarine Amerikane, ka menduar ta shfrytezoje edhe ai kete mundesi per punen e tij si fotograf. Ja cfare shkruan ai ne nje nga faqet shqiptare ku eshte fans.

Mirembrema, jam nje fotograf ne Tirane, nese ndonjeri deshiron foto per Lotarine Amerikane, le te me kontaktoje ne privat.

Urojme qe te kete kapur ndonje klient me njoftimin qe beri, duke e ndihmuar sadopak ne punen e tij si fotograf ne Shqiperi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.