Home Lajme Ja si mund të fitoni një pasaporte Amerikane

Ja si mund të fitoni një pasaporte Amerikane

14139
5

Shumë prej shqiptareve do të enderronin te punonin dhe jetonin në Shtetet e Bashkuara te Amerikes pse jo të kishin dhe një Pasaporte amerikane, por kjo eshte diçka qe nuk mund ta kene dot te gjithe.

Disa prej nesh (jo vetem korçarë) kane arritur ta prekin kete enderr nepermjet Lotarise Amerikane. Eshte pikerishte Lotaria amerikane mundesia me e mire per te pasur nje pasaorte amerikane.

Edhe pak dite kane mbetur per te aplikuar. Nese je prej atyre qe kerkojnë te prekin endrren amerikane apliko tani

Edhe ti mund te kesh fatin e fituesve te meparshem, mjafton te aplikosh ne menyre te sakte dhe pa gabime.

Linku zyrtar per te aplikuar vete: https://dvlottery.state.gov/ ose nepermjet asistenteve tane te specializuar https://llotariaamerikane.com/aplikoni-online/

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.