Del data zyrtare, aplikimet per Lotarine amerikane DV 2022 nisin me date 7 tetor 2020

Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar daten zyrtare per aplikimet per Lotarine Amerikane DV 2022 e cila nis me date 7 tetor 2020 ora 18:00 me oren tone deri me date 10 nentor ne oren 18:00 transmeton shqiptari.net

Kini parasysh se edhe kete vit nevojitet nje pasaporte e vlefshme per te aplikuar per Llotarine Amerikane.

Urojme te kete sa me shume fitues! Na ndiqni ne faqen tone ne Facebook per paqartesi si dhe te rejat rreth Lotarise Amerikane


Posted

in

by

Tags:

Comments

7 responses to “Del data zyrtare, aplikimet per Lotarine amerikane DV 2022 nisin me date 7 tetor 2020”

 1. Gliserd Avatar

  Kerkojm nje punsim dhe nje jete sa me te mire

 2. Orest Gjoni Avatar

  Dua te shkoj per studime dhe pune dhe nje jete sa me te mire faleminderit.

 3. Rinor Avatar
  Rinor

  Lotari rose vize anerikane deshiroj

 4. Rinor Avatar

  Lotari amerikane ose vize

 5. ervis zeneli Avatar
  ervis zeneli

  kerkoj 1 ndihme nga shteti!

 6. Juljan Avatar
  Juljan

  Dua te jetoj. Ne vendin. Me demokrat. Ne bite

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.