Aplikimet per lotarine amerikane DV-2023 nisin me date 6 tetor 2021

by

in

Aplikimet Lotarine Amerikane DV-2023 nisin me date 6 tetor.

Departamenti amerikan i shtetit ka njoftuar se periudha e regjistrimi elektronik per lotarinë amerikane 2023 nis të mërkurën e 6 tetorit dhe zgjat deri në mesditën e 9 nëntorit 2021.


Comments

23 responses to “Aplikimet per lotarine amerikane DV-2023 nisin me date 6 tetor 2021”

 1. Kristian Avatar
  Kristian

  Kristian

 2. Voglio provare la fortuna per cambiare unpo la città perché in Italia ormai non si può più ,

 3. Kujtesa Avatar
  Kujtesa

  Lotaria America

 4. Imrije Halimi Avatar
  Imrije Halimi

  Gjilan

 5. Narifat Dauti Avatar
  Narifat Dauti

  Per pun ne amerik

  1. Jam rezidente prej 3 vitesh ne Angli por endrra ime eshte Amerika!

 6. Bashkim sylaj Avatar
  Bashkim sylaj

  Unë jom bashkim sylaj dua te aplikoj qe te emigroj me familje ne amerik

 7. Kam nevoje te shkoje per arsye punesimi,sapo kam mbaruar gjimnazin!

 8. spartak kola Avatar
  spartak kola

  Po

  1. Emanuel xhaka Avatar
   Emanuel xhaka

   Per pun

 9. Abetare Avatar
  Abetare

  Tung

 10. Naile Vllasaliu Avatar
  Naile Vllasaliu

  Deshiroj te pranohem ne llotarin Amerikane

 11. Arben Brakaj Avatar
  Arben Brakaj

  Per te realizuar nje ender

 12. Ku mund te aplikoj ?

 13. Marsel, licaj Avatar
  Marsel, licaj

  Dua te shkoje me familjen

 14. Deshiroj te largohem edhe pse punoj nuk i permbush nevojat e familjes

 15. Me duhet nje dhotari amerikane

 16. Hazir dajçi Avatar
  Hazir dajçi

  Kam zanat furrtarie me diplom te furres kam deshir re punoj ne furr ne amerik

 17. Edmond Avatar
  Edmond

  dua nje llotari amerikane

 18. Eldmirjan Latifi Avatar
  Eldmirjan Latifi

  Volgò lavorare in America

 19. Scholl nurs work

 20. Voglio lavorare come baribiere in america

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *