Tag: 400 mije aplikues per llotarine

  • Gati lotaria amerikane, sivjet 400 mijë shqiptarë do aplikojnë

    LAJMI I LLOTARISE, ME I KLIKUARI, pse valle? Lajmi me i klikuar nga webi keto dite vjen nga faqja e llotariaamerikane.com dhe eshte njoftimi i ambasades se SHBA per llotarine amerikane Me sa duket kete vit do behen 400 mije aplikues, minimumi. Kapakun ia vinte shprehja e ambasades se SHBA: “aplikoni heret”, dmth zini rradhen.…