Tag: sulmi ne new-york

  • Sulmi ne New York, shqiptarja tregon oret e tmerrit

    by

    in

    Gazetarja Kozeta Turishta e cila jeton dhe punon ne Nju Jork, tregon për orët e tmerrit që po përjetojnë njujorkezët. “Manhattan po përjeton momente tronditëse nga sulm i ndodhur vetëm pak më parë, ku një kampion ka hyrë me një shpejtësi në rrugën ku kalojnë vetëm ҫiklistë. Kane shtënë me armë zjarri duke lënë të…